طنز

مديرمسوول روزنامه همشهري تغيير کرد
يکشنبه 19 دي 1389 - 5:23:05 PM
  بزرگنمایی:

رسول بابايي به عنوان مديرمسوول جديد همشهري جايگزين علي اصغر محکي شد.
 در پي استعفاي علي اصغر محکي، مهدي ذاکري مديرعامل موسسه همشهري، طي حکمي رسول بابايي را به سمت مديرمسوولي همشهري منصوب کرد.
رسول بابايي، دانش آموخته علوم سياسي در مقطع دکتري از دانشگاه تهران است و پيش از اين مديرمسوول روزنامه تهران امروز بوده است. محکي از تيرماه سال 87 به مدت دو سال و نيم مديرمسئولي همشهري را بر عهده داشت.
در نامه استعفاي محکي که امروز به هيات نظارت بر مطبوعات ارسال شد، او از همراهي و مساعدت هيات نظارت در دوره مسووليت خود تشکر کرده است.
وي در بخش ديگري از نامه کناره گيري خود، آورده است: "خداوند بزرگ را شاکرم که در طول بيش از 31 ماه دوران مسووليت اينجانب، روزنامه همشهري توانست در راستاي انجام رسالت مطبوعاتي خود، با رعايت منافع ملي و مصالح اجتماعي، پرهيز از افراط و تفريط و با رويکردي انقلابي و مکتبي، در جهت حفظ ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، تحقق آرمان هاي بلند حضرت امام راحل، منويات مقام معظم رهبري و دفاع از حقوق ملت شريف ايران گامي کوچک بردارد."
محکي از امروز با حکم مديرعامل به سمت قائم مقامي موسسه همشهري منصوب شده است.
مديرمسوول سابق روزنامه همشهري، دانش آموخته مقطع دکتري علوم ارتباطات و مدرس روزنامه نگاري و روابط عمومي است. او پيش از آنکه در اوايل سال 1386 وارد موسسه همشهري شود، قائم مقام معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران بوده است.

گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: همشهري آنلاين

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب