آهنگ

گلچيني از «يادگاري»؛ جديدترين آلبوم رضا صادقي
دوشنبه 27 دي 1389 - 7:17:39 PM
  بزرگنمایی:

 آلبوم «يادگاري» با صداي رضا صادقي اسفند ماه سال جاري توسط شرکت ايران‌گام منتشر خواهد شد.
 صادقي ضمن اعلام اين خبر درباره آلبوم «يادگاري» گفت: «90 درصد کارهاي مربوط به قطعات اين آلبوم اعم از ترانه،‌ملودي و تنظيم توسط خودم انجام شده است….
همچنين  سه ترانه زيبا از مرجان زنگنه، مريم اسدي و ياحا کاشاني در اين آلبوم وجود دارد. سه تن از هنرمند‌هاي خوب کشورمان يعني دکتر چراغعلي، انوش تقوي و کوشان حداد هم ملودي و تنظيم‌هايي در اين آلبوم دارند.»
رضا صادقي ادامه داد: «بقه قطعات آلبوم در واقع کار من است اما بايد اين نکته را هم ذکر کنم که در کليه مراحل توليد اين آلبوم يک دوست خيلي خوب به نام معين راهبر در کنار من حضور داشت. همچنين مراحل ضبط و ميکس و مسترينگ کار هم در استديو شخصي پويا نيکپور انجام شد که جا دارد از پويا هم بسيار تشکر کنم.»
وي افزود: «براي اين‌کار دو سال زحمت کشيدم. اين آلبوم از آلبوم قبلي متفاوت است و فضا و نگاه ديگري دارد. در اين آلبوم شعر‌هايي استفاده شده که بسيار ساه و روان است و دچار کلمات پيچيده نشده‌ام. وقت زيادي براي اين کار گذاشته‌ام اما اين وقت زياد دليل بر خوب بودن نيست. من سعي‌ام را براي خوب شدن کار کرده‌ام و تلاش زيادي هم کرده‌ام حالا چقدر موفق باشد بايد منتشر شود و بعد نظر داد.»
رضا صادقي قرار است چندي ديگر در مجلل‌ترين سالن کنسرت مالزي روي صحنه برود.
 
توجه: صبر کنيد تا لود شود تا گوش کنيد
 
 
 
 

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب