اجتماعي

پاسخ به تلفن، دختر 16ساله را قاتل مادرش كرد!
چهارشنبه 29 دي 1389 - 7:22:50 AM
  بزرگنمایی:

دختر 16‌ ساله‌اي مادرش را به دليل پاسخگويي به تلفن همراه‌اش با كمربند خفه كرد و پس از آن در مقابل بازجويان به تشريح نحوه ارتكاب به قتل پرداخت.
 ماموران كلانتري 106 نامجو در ساعت 18:30،‌ بيست و ششم دي‌ماه امسال از طريق مرکز فوريتهاي پليسي 110 در جريان يک فقره فوت مشکوک در خيابان سلمان فارسي واقع در ميدان امام حسين (ع) قرار گرفتند.
مأموران کلانتري با حضور در محل حادثه و تأييد خبر مراتب را به بازپرس کشيک قتل دادسراي امور جنايي و پليس آگاهي تهران بزرگ اعلام كردند و پس از حضور بازپرس شعبه هفتم دادسراي امور جنايي، عوامل تشخيص هويت و تيم بررسي صحنه جرم اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ در محل تحقيقات در مورد اين پرونده آغاز شد.
در بررسي‌هاي مقدماتي مشخص شد که جسد متعلق به خانم 65 ساله با به هويت «طاهره» است که يک رشته کمربند به دور گردن وي بسته شده بود.
در ادامه تحقيقات در صحنه کشف جسد، دختر مقتوله در اظهارات اوليه خود به کارآگاهان گفت كه من به پشت بام رفته بودم و زماني‌که برگشتم مادرم را در حالي‌که خود را با کمربند خفه کرده بود مشاهده کردم و بلافاصله موضوع را به پليس خبر دادم.
با وجود اظهارات دختر مقتوله، بازرسي صحنه جرم توسط کارآگاهان اداره دهم و جمع‌آوري دلايل و مستندات نشان از آن داشت که امکان هرگونه خودکشي از سوي مقتوله وجود نداشته است؛ لذا بار ديگر تحقيقات فني از دختر مقتوله در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و در نهايت دختر مقتوله به هويت «منا ـ س» 16 ساله چاره‌اي جز بيان حقيقت نداشت و لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف کرد.
اين متهم در اعترافات خود به کارآگاهان گفت كه روز حادثه به حمام رفته بودم و زماني که بيرون آمدم، مشاهده كردم دوستم با تلفن همراه من تماس گرفته و مادرم به گوشي من جواب داده و از او خواسته تا ديگر با من ارتباط نداشته باشد؛ اين موضوع مرا بسيار عصباني کرده بود و با او جر و بحث كردم که ادامه اين موضوع منجر به درگيري ميان ما شد و زماني که درگيري در بين ما خاتمه يافت و مادرم نشست، کمربند شلوار پدرم را برداشته و دور گردن مادرم انداختم و از دو طرف کشيدم که اين اقدام در نهايت منجر به مرگ او شد.
سرهنگ عباسعلي محمديان، رييس پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: برابر تحقيقات بعمل آمده مشخص شده است که متهم اين پرونده با برخي از افراد ارتباط داشته است که اين موضوع باعث اعتراض والدين وي شده و اين اعتراضات زمينه درگيري طولاني مدت آنان با فرزندشان بوده است.
وي افزود : با توجه به اعتراف صريح متهمه به قتل مادرش، وي با قرار بازداشت از سوي بازپرس در اختيار اداره دهم ويژه قتل پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است.

 
گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: ايسنا

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب