ورزشي

علي دايي: در کره مريخ اردو مي زنيم!/ از پيوستن کريمي به پرسپوليس بي خبرم!
چهارشنبه 29 دي 1389 - 8:07:26 AM
  بزرگنمایی:

علي دايي اظهار داشت: تيم ما به شکل بسيار خوبي تعطيلات ليگ برتر را سپري کرده و با تمرينات منظم بدنسازي با آمادگي کامل دور برگشت ليگ برتر را آغاز مي کند.
وي ادامه داد: پرسپوليس ديگر فرصت اشتباه ندارد و بايد ما از فرصت هاي خود به بهترين نحو ممکن استفاده کنيم. پرسپوليس با توجه به نتايجي که در نيم فصل اول کسب کرده و چند باخت پياپي داده، ديگر حق اشتباه ندارد.
وي درخصوص تمرينات سه روز گذشته پرسپوليس در سالن گفت: مجبوريم تمرينات را در سالن برگزار کنيم و فردا نيز عازم دوبي مي شويم تا با انجام تمرينات خوب در آنجا، به مرز آمادگي مطلوب برسيم.
دايي در خصوص مسائل مربوط به اردوي آنتاليا که در يک برنامه تلويزيوني مطرح شد، گفت: اردوي آنتاليا بسيار مفيد بود و واقعا متاسفم يک برنامه تلويزيوني که بايد به مردم اطلاعات صحيح بدهد، اين چنين خبرهاي غلطي را انعکاس داده است. من از پخش تصاويري که هيچ ربطي به اردوي ما نداشت، متعجب شدم و نمي دانم مسوولان اين بخش خبري چطور بدون تحقيقات هر موضوعي را در رسانه ملي انعکاس مي دهند.
وي اضافه کرد: بازيکنان پرسپوليس سالم و حرفه اي هستند و در هر اردويي تمامي نکات مورد توجه مربيان را اجرا مي کنند. واقعا براي مسوول شبکه اي که اخبار غلط را انعکاس داده، متاسفم و نمي دانم در کجاي دنيا مي توانيد هتلي را پيدا کنيد که طبق نظر ما رفتار کند و امکانات مورد نظر ما را به طور کامل در اختيارمان قرار دهد. تمامي هتل هاي ترکيه براي توريست ها ساخته شده و شما هتلي را نمي توانيد پيدا کنيد که در آن مسجد ساخته شده باشد. مهم خود فرد است که سالم بيانديشد و درست زندگي کند.
دايي در ادامه گفت: من 5 سال خارج از ايران فوتبال بازي کرده ام و هيچگاه مسائل حرفه اي را ناديده نگرفته ام. آيا هر تيمي که خارج از ايران اردو مي زند، بايد اعدامش کرده و از آن انتقاد کنيم. متاسفانه از شنيدن برخي مسائل به شدت ناراحت شدم؛ چرا که بازيکنان پرسپوليس در طول مدت اردوي آنتاليا نمازشان را سروقت مي خواندند و حتي مشغول عبادت هم مي شدند.
وي با طعنه گفت: از اين پس اگر بخواهيم در خارج از ايران اردو بزنيم، به کره مريخ مي رويم و نکاتي که آقايان گوشزد کرده اند را اجرا خواهيم کرد. فکر کنم بهتر باشد به جاي اينکه از هم ايراد بگيريم، کمي حرفه اي بيانديشيم و به دنبال کارهاي زيربنايي در ورزش کشور باشيم. اگر در ايران کمپ هاي حرفه اي ساخته شود، ديگر هيچ تيمي از ايران خارج نخواهد شد و براي آماده سازي از امکانات داخلي استفاده مي کند. آقاياني که مي گويند چرا پرسپوليس در هتل تايتانيک اردو زد، بايد در جوابشان بگويم که اين هتل 5 زمين فوتبال داشت و از تمامي امکانات يک کمپ حرفه اي برخوردار بود. در حالي که در تهران و اصفهان شما مي توانيد يک زمين خوب پيدا کنيد. به هر حال از اين پس هر بار بخواهيم به اردوي خارج کشور برويم حتما با برنامه 20:30 تماس خواهيم گرفت.
سرمربي پرسپوليس درباره ژلکو مياچ کروات نيز گفت: از عملکرد اين مربي باتجربه راضي هستم و در تيم من بحث دستيار اول و دوم وجود ندارد.
دايي درباره عملکرد تيم ملي فوتبال ايران در جام ملت هاي آسيا افزود:من دو بازي قبلي تيم ملي را نديدم و تنها براي موفقيت تيم ملي آرزوي موفقيت مي کنم.
وي در مورد شايعه مخالفتش با پيوستن علي کريمي به پرسپوليس گفت:براي من صلاح باشگاه پرسپوليس اهميت دارد و از پيوستن کريمي به تيم پرسپوليس بي خبر هستم.
سرمربي پرسپوليس در پايان درخصوص تورنمنت امارات گفت: اميدوارم تورنمنت امارات براي تيم ما مفيد باشد و بازيکنان در بازي برابر تيم هاي خوب اروپايي تجارب گرانبهايي را کسب کنند.

گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: برنا

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب