ورزشي

رييس فدراسيون فوتبال:استعفا نمي‌دهم/کفاشيان استعفا داده مي شود؟!
يکشنبه 3 بهمن 1389 - 4:04:23 PM
  بزرگنمایی:

 

اگرچه تيم ملي فوتبال ايران در اولين ديدار حذفي خود در پانزدهمين دوره جام ملتها برابر کره‌جنوبي شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت، اما رييس فدراسيون فوتبال ايران در نخستين سخنان خود پس از اين شکست اعلام کرد استعفا نخواهد داد و به کارش را در راس فوتبال ايران ادامه مي‌دهد.
  علي کفاشيان پس از حذف تيم ملي فوتبال ايران از جام ملتهاي آسيا، اظهار کرد: با وجود چنين نتيجه‌اي از سمت‌ام استعفا نمي‌دهم و تا يک سال ديگر در فوتبال ايران خواهم بود. فدراسيون فوتبال مجمع دارد و آنها در انتخابات‌شان تعيين مي‌کنند که چه کسي رئيس آينده فدراسيون خواهد بود.
کفاشيان با بيان اينکه افشين قطبي از وي و بازيکنان تيم ملي خداحافظي کرده است، گفت: قطبي ديگر با ما نيست، او پس از بازي با کره‌جنوبي با ما خداحافظي کرد. ما از فردا (يکشنبه) به دنبال سرمربي خارجي جديدي براي تيم ملي خواهيم بود تا بتوانيم به جام جهاني 2014 صعود کنيم.
رييس فدراسيون درباره عملکرد تيم ملي در بازي با کره‌جنوبي نيز اظهار کرد: تيم ايران بازي خوبي انجام داد. هر دو تيم فوتبال پاياپايي را مقابل يکديگر انجام دادند،‌ در دقايقي تيم ما بهتر از حريف بود و در دقايقي کره‌اي‌ها عملکرد بهتري داشتند در نهايت کره‌جنوبي پيروز شد و ما بايد از فردا به فکر آينده باشيم.
 
کفاشيان استعفا داده مي شود؟!
با وجود اين که کفاشيان در مصاحبه اي بعد از بازي اعلام کرد که استعفا نخواهد داد اما طبق اخبار شنيده شده اتفاق ديگري در راه است. مجمع فدراسيون فوتبال قرار است جلسه اي با کفاشيان تشکيل داده و او را وادار به استعفا کنند. اين طور که شنيده مي شود مهدي تاج نيز قرار است جاي کفاشيان در راس فدراسيون فوتبال را بگيرد. اگرچه کفاشيان اعتقاد دارد که با قدرت به کارش ادامه خواهد داد اما بعيد به نظر مي رسد که شکست تيم هاي ملي در رده هاي مختلف چنين اجازه اي را به او بدهد.

گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان

 

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب