ورزشي

جادوگر منتظر اجازه دايي
دوشنبه 4 بهمن 1389 - 7:38:07 AM
  بزرگنمایی:

 اگر همين الان علي دايي موافقتش را با جذب کريمي اعلام کند جادوگر پرسپوليسي مي شود اما چند روزي است که همه معطل جواب دايي هستند.
اين در حالي است که همين چند روز پيش علي دايي در مصاحبه اش اعلام کرده که هيچ مشکلي با علي کريمي ندارد . اين طور که از شنيده ها بر مي آيد علي کريمي با پيشنهاد ملي خوبي از تيم هاي ليگ برتري مواجه است و البته پيشنهادهايي هم از امارات دارد. اما او تصميم گرفته سال آخرش را که احتمالا فصل آينده است در ايران و مقابل هواداران پرسپوليس به پايان برساند.
بازيکن محبوب قرمزها قبل از اين هم اعلام کرده بود که دوست دارد در پرسپوليس فوتبال را به پايان برساند. طبق شنيده ها طي يک هفته گذشته کريمي چندين بار با مسوولان باشگاه پرسپوليس تماس گرفته و اعلام کرده که دوست دارد براي قرمزها بازي کند. پرسپوليس هم از قرار معلوم براي بازي هاي جام باشگاههاي آسيا با مشکل مواجه است و نياز به جذب بازيکن جديد و البته ستاره اي در حد کريمي براي حل مشکلاتش دارد اما براي جذب اين بازيکن نظر سرمربي بسيار مهم است و علي دايي هنوز در اين مورد اظهار نظر نکرده . او که امروز دومين بازي تيمش را در تورنمنت دوبي نظاره مي کند بايد به درخواست کريمي جواب بدهد و هنوز هم اين کار را نکرده .
اين اتفاق در شرايطي رخ مي دهد که ذوب آهني ها شديدا به دنبال جذب شماره 8 هستند و اگر خبري در مورد ذوبي شدن کريمي شنيديد نبايد تعجب کنيد.

 

 گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع:جهان ورزش

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب