ورزشي

حمايت عجيب جادوگر از اسطوره در 33 سالگي
سه شنبه 25 آبان 1389 - 6:42:04 PM
  بزرگنمایی:

ستاره معترض فوتبال ايران يک روز قبل از ورود به 33 سالگي حتي از آن شمايل خود ساخته که در کنار اعجازش با توپ از او کاراکتري فوق‌العاده ساخته بود فاصله گرفت علي کريمي به يکباره و بدون آنکه کسي از او بپرسد از علي دايي ـ يکي از آنهايي که در فوتبال سال‌ها دوستش نمي‌داشت ـ حمايت کرد.
 امروز  (18 آبان) روي کيک تولدش دو تا شمع با عدد 3 کنار هم مي‌گذارند و جدا از آن لبخندهاي پشت کيک که بايد در عکس‌ها ثبت شود اولين نکته‌اي که عدد مربوطه به ذهن مخاطب القا مي‌کند. نزديک شدن ستاره به خط پايان است.
اين روزها علي کريمي بيشتر از هميشه به خط پايان نزديک شده انگار يک نفس مانده تا بدنش آن نوار پهن پايان مسابقه را پاره کند چه اينکه او در دوران افت نيز مي‌تواند فاتح ماراتوني باشد که حتي با وجود قهرماني پايان گس دارد.
دو سال پيش همين امروز بود که در قامت يک ستاره محبوب و فوق‌العاده کار گشا در هتل محل اردوي پرسپوليس برايش تولد گرفتند. سال قبل در دبي در اردوي استيل دوباره او همان ستاره بزرگ بود که تيم نوخواسته‌اش را تا سه، چهار پله بالاي جدول هم کشانده بود اما امروز آن مصدوميت لعنتي همسترينگ کاري کرده که آقاي يک پا و دو پا دريبل‌اش نمي‌آييد يا اگر هم بيايد اين پاهاي  جادويي است که ديگر جادو نمي‌کنند.
امروز (18 آبان) هم برايش تولد گرفتند تولد 33 سالگي. جادوگر ميان هم تيمي‌هايش دوباره لبخند زورکي روي لبان خود آورد اما حتي در روز تولد نيز لبخند او به اندازه جشن‌هاي قبلي شيرين نبود.
ستاره معترض فوتبال  ايران يک روز قبل از ورود به 33 سالگي حتي از آن شمايل خود ساخته که در کنار اعجازش  با توپ از او کاراکتري فوق‌العاده ساخته بود فاصله گرفت علي کريمي به يکباره و بدون آنکه کسي از او بپرسد از علي دايي ـ يکي از آنهايي که در فوتبال سال‌ها دوستش نمي‌داشت ـ حمايت کرد چه اينکه او هنوز در قبال درخواست مصاحبه‌ها حرف نمي‌زند و جايي که بايد سخن بگويد از برقراري ارتباط با آنهايي که از ته دل دوستش دارند عاجز است.
علي کريمي ستاره عجيب فوتبال ايران امروز (18 آبان) 33 ساله شد شايد امروز تماشاي آن دو شمع بر روي کيک براي خود او هم لبخندي تلخ را به دنبال داشته باشد از آنهايي که چندي بعد منجر به اظهارنظر ويژه مي‌شوند؛ يکي مثل خداحافظ فوتبال!
 
گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب