هنري

گلزار در نقش يک روحاني!
شنبه 6 آذر 1389 - 6:10:52 PM
  بزرگنمایی:

محمدرضا گلزار در فيلمي به تهيه‌کنندگي حبيب‌ا.. کاسه‌ساز در نقش يک روحاني بازي خواهد کرد!
پس از يک سال دور بودن از پشت صحنه سينماي ايران، شب گذشته خبري جالب درباره محمدرضا گلزار منتشر شد آن هم از طريق برنامه «هفت»! اين برنامه که طي هفته‌هاي اخير بيشتر به واسطه واکنش‌هاي جنجالي مهمانان حاضر در آن است که توجهات را برمي‌انگيزد اين هفته به واسطه خبري که درباره گلزار منتشر کرد، در کانون توجه قرار گرفت.
اين خبر که در بخش اخبار توليد با اجراي احسان ظلي‌پور ارائه شد، حکايت از اين دارد که جناب گلزار طي روزهاي اخير براي بازي در سه پروژه سينمايي قرارداد امضا کرده‌است.
يکي از اين پروژه‌ها فيلم جديد علي عطشاني است که فيلم قبلي او يعني «دموکراسي تو روز روشن» هم انتقادات بسياري را برانگيخته بود.
پروژه دوم فيلمي است به تهيه‌کنندگي مرتضي شايسته با عنوان «ساندويچ سرد» که بنا بود گلزار بازنويسي سناريوي آن را هم انجام دهد.
اما پروژه سوم فيلمي است به تهيه‌کنندگي حبيب‌ا.. کاسه‌ساز که قرار است گلزار در آن در نقش يک روحاني بازي کند! هرچند هنوز داستان فيلم مورنظر مشخص نشده اما حضور گلزار در نقش يک روحاني از آن خبرهايي است که بايد منتظر بود تا به زودي عواقب برآمده از آن را مشاهده کرد. به هر حال بازيگري که به يک تيپ ثابت سينمايي تبديل شده و اغلب نقش مهربان را ايفا مي‌کند به راحتي نخواهد توانست از پس نقشي اين چنين برآيد و براي همين است که بايد صبر کرد تا واکنش خودِ گلزار نسبت به اين خبر را مشاهده کرد!
 
گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: شبکه ايران

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب