سياسي

ناگفته هاي منتشر نشده از ترور دو استاد دانشگاه شهيد بهشتي
چهارشنبه 10 آذر 1389 - 12:38:24 PM
  بزرگنمایی:

 آنچه در ترورهاي ديروز تهران در مرحله اول مورد دقت رسانه‌اي قرار نگرفت جزئياتي بود که با يک تحليل و بررسي کارشناسي مي‌تواند کمک شاياني به رمز گشايي از عوامل پشت صحنه و دست‌اندرکاران اصلي اينگونه اقدامات ترور‌يستي بکند.
در واقع مي‌توان گفت در ترورهايي از اين نوع که دست پنهان سرويس‌هاي امنيتي متخاصم در آن دخيل مي‌باشد، همين جزئياتي هستند که به راحتي مي‌توانند براي حل مسئله راهگشا باشند.
تشابهاتي که مابين نوع ماده انفجاري به کار رفته در ترور‌هاي ديروز با ترور عماد مغنيه در دمشق تا ترور دکتر عليمحمدي در خلال فتنه سال گذشته وجود دارد و حال اين ترورها همه پيام‌هاي مهمي را براي ما مخابره مي‌کند.
نکته بسيار مهم ديگر که در خبرهاي اوليه به آن اشاره نشد در خصوص ترور دکتر عباسي بود. تيم ترور وقتي در اقدام اوليه خود موفق به شهادت وي نمي‌شوند به تعقيب مجدد او و تيراندازي به سوي دکتر عباسي اقدام مي‌کنند که با توجه به انفجار انجام شده و تجمع مردم در انجام اين عمل ضد انساني خود ناکام مي‌مانند.
شايد براي اولين بار قتل عبد الرسول دانشمند هسته‌اي مصري تبار در مهد دموکراسي اروپا (پاريس) توسط جوخه‌هاي مرگ موساد با همکاري سرويس اطلاعاتي فرانسوي را بتوان نقطه آغاز يکسري عمليات‌هايي برشمرد که سرويس جاسوسي اسرائيل براي ضربه زدن به برنامه هسته‌اي کشورهاي مسلمان- که به‌عنوان رقيب در منطقه هستند- از آن بهره مي‌گيرند.
با بررسي و کنکاش در خصوص جزئيات خبر و اعمالي که تيم ترور انجام داده به سادگي مي‌توان رد پاي سرويس جاسوسي اسرائيل را در داستان ترورهاي تهران مشاهده کرد. ‌ تعدادي از اين تشابهات به شرح ذيل است:
1-‌ استفاده از بمب‌هاي ساچمه‌اي و تشابه نوع بمب‌ها در ترور عماد مغنيه و دکتر عليمحمدي و اينک نيز در ترور اين دو دانشمند هسته‌اي کشور.
2-‌ يکي از قوانين جوخه‌هاي مرگ موساد حذف به هر قيمت ممکن است. در قضيه ترور دکتر عباسي در ميدان ولنجک مشاهده مي‌شود وقتي تيم ترور در حذف دکتر با عمليات بمب‌گذاري موفق نمي‌شوند در ادامه ‌به تعقيب و تيراندازي به سمت ايشان مي‌پردازند که با عنايات الهي و تجمع مردم در هدف خود ناکام مي‌مانند.
3-‌ از سوي ديگر انجام ترورهاي متعدد در يک روز در راستاي تضعيف سيستم امنيتي است که در عرف مسائل امنيتي از آن به « ترورهاي سرويس به سرويس» ياد مي‌شود. اين موضوع نشان مي‌دهد که در قضيه ترورهاي ديروز تهران نيز دست‌هاي پنهان و کثيف موساد به راحتي قابل مشاهده است. نکته حائز اهميت که در پايان بايد به آن اشاره کرد، درج اسامي شهيد دکتر شهرياري و ‌دکتر عباسي در ليست تحريم‌هايي مي‌‌باشد که امريکا در شوراي امنيت سازمان ملل متحد به تصويب رسانده بود.

منافقين به مشارکت در ترور دانشمندان هسته‌يي كشورمان اعتراف کردند
باند جنايتکار منافقين با صدور اطلاعيه‌اي اعتراف کرد که براي اجراي عمليات ترور دانشمندان هسته‌يي ايران وظيفه‌شناسايي و ارجاع اطلاعات مربوط به اين دانشمندان را برعهده داشته است.
در پي ترور دو تن از اساتيد و دانشمندان هسته‌يي کشورمان، گروه تروريستي مجاهدين با صدور اطلاعيه‌اي اعتراف کرد که در ترور دکتر فريدون عباسي و دکتر مجيد شهرياري دست داشته است.
بر پايه اين خبر باند تروريست و آدمکش رجوي که مسووليت قتل عام بيش از 12 هزار تن از هموطنان‌مان را در پرونده جنايت‌بار خود دارد، در اين اطلاعيه تلاش کرد با وارونه‌گويي و فرافکني، خود را از اجراي اين ترور مبراء کند اما هم‌زمان اعتراف کرد که در اين اعمال تروريستي وظيفه شناسايي اين اساتيد را برعهده داشته است، چنان‌که در سايت منافقين آمده است: «نقش شهرياري و عباسي، در پروژه تسليحات اتمي رژيم، پيش از اين ،بارها توسط مقاومت افشا‌ شده است.»
منافقين همچنين بارها و در اطلاعيه‌هاي ديگر به نقش خود در مورد تخليه تلفني دانشمندان هسته‌يي و برخي ديگر از دانشمندان ايراني و انتقال اين اطلاعات به آمريکا اعتراف کرده است.
اين اعتراف، يادآور جاسوسي باند وطن فروش رجوي در دوران جنگ 8 ساله عليه ملت ايران است که وظيفه شناسايي مراکز حساس شهري جهت موشک باران عراق و جابجايي نيروهاي ايران را برعهده داشتند.
همچنين بر اساس همين خط مشي بود که مسووليت به شهادت رساندن امير صياد شيرازي از طرف استخبارات صدام به آن‌ها واگذار شد.

 
گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: jahannews.com /هابيليان

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب