ورزشي

دردسر بازيکن فوتبال به خاطر ارتباط با خانم بازيگر
سه شنبه 30 آذر 1389 - 3:31:11 PM
  بزرگنمایی:

رابطه بازيکنان فوتبال و ستاره گان بانوي سينما هر روز رنگ و شکل جديدي به خود مي گيرد.
در جديد ترين مورد، بايد به ارتباط يک ستاره سرشناس تيم ملي و يک هنرپيشه خانم سينما و تلويزيون اشاره کرد که به دليل ظاهر خود توانسته نام خود را مطرح کند. اما ستاره فوتبال شهرتي براي خود دارد و چهره سرشناسي در جامعه به حساب مي آيد که در حال سو استفاده از اين شهرت است.
اين دو در يک مراسم خاص با يکديگر آشنا شدند و خيلي زود رابطه دو طرف نزديک و نزديک شد که اوج آن حضور اين ستاره فوتبال در جشن تولد خانم بازيگر بود. اين جشن در لواسان برگزار شد؛ اما داستان به اينجا ختم نشد و آقاي فوتباليست قصد داشت پس از بودن کنار اين بازيگر و مطرح کردن خودش که با خانم بازيگر است، او را ترک کند.
از نکات جالب اينکه اين فوتباليست در اردوهاي تيمي خود و در جمع همبازيانش شماره تلفن خانم بازيگر را مي گرفت و صداي او را روي اسپيکر تفلن همراه خود مي گذاشت و در حضور همبازيان با خانم بازيگر صحبت مي کرد.
موقع جدايي، فوتباليست مشهور وابستگي نداشت و خيلي راحت حرف از جدايي مي زند؛ ولي خانم بازيگر که خيلي چيزها را از دست داده بود، حاضر به جدايي نبوده و قسم مي خورد که از اين فوتباليست انتقام بگيرد. او اکنون اقداماتي هم عليه اين بازيکن فوتبال کرده که تبعاتي در روابط خانوادگي وي داشته است.

گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: مشرق

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب