ورزشي

علي دايي: بازيكناني كه خواسته‌هايم را اجرا نكنند كنار مي‌گذارم
چهارشنبه 1 دي 1389 - 4:43:33 PM
  بزرگنمایی:

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: صحبت‌هاي حبيب كاشاني و بازيكنان من را مجاب كرد كه به تيم بازگردم.
 علي دايي پس از پايان امروز عصر تيم پرسپوليس گفت: شايد پيش از اين كمي احساسي رفتار كردم و از چيزهايي چشم پوشيدم كه حس مي‌كنم به تيم ضربه زده‌ام ولي از اين پس حرفه‌اي‌تر رفتار مي‌كنم چرا كه اكنون منافع تيم مطرح است و نمي‌خواهم اشتباهات گذشته را تكرار كنم.
وي در ادامه با بيان اين كه با بازيكنان اتمام حجت كرده‌ام و اميدوارم چند نفري كه دل‌شان با تيم نيست به ما ملحق شوند تصريح كرد: حرمت من و امثال من با اين شكست‌ها از بين نمي‌رود چرا كه حرمتم را از اين بازي‌ها به دست نياورده‌ام. امروز صبح هم به بازيكنان گفتم تا وقتي خدا نخواهد اگر همه شما هم جمع شويد، نمي‌توانيد حرمت من را از بين ببريد. الان هم مطمئنم خدا من را دوست دارد و امتحانم مي‌كند.
دايي همچنين اضافه كرد: من به سادگي علي دايي نشده‌ام و با شعار تعدادي جيره‌خوار كه روزي‌شان را از كسي جز خدا طلب مي‌كنند، خراب نمي‌شوم. نمي‌دانم چه شده است كه كساني كه در زندگي شخصي‌شان هم مشكل دارند، متاسفانه تعدادي جوان را تحت تاثير قرار مي‌دهند تا عليه من شعار دهند.
وي درخصوص علت شكست‌هاي اخير پرسپوليس گفت: وقتي داور پنالتي ما را نمي‌گيرد، يا بازيكنان دستورات من را اشتباه اجرا مي‌كنند، تقصير من چيست؟ از اين پس كساني را بازي خواهم داد كه خواسته‌هاي من را درست انجام دهند. به عنوان مثال مطمئن باشيد اگر با تيم اميد پرسپوليس به مصاف صبا باتري مي‌رفتيم، چهار گل نمي‌خورديم. پس بايد خيلي مشكلات را بپذيريم ولي در آينده سعي مي‌كنيم با كمك يكديگر به موفقيت دست پيدا كنيم.
دايي همچنين درباره بازگشت شيث رضايي به تيم هم گفت: من راجع به كل تيم صحبت مي‌كنم نه يك فرد خاص. اما درباره‌ي شيث بايد بگويم خيلي از مردم از من خواستند كه او را به تيم برگردانم. ضمن اين كه او هم كار غير قابل بخششي نكرده بود كه بخواهم او را كنار بگذارم. به نظر من هر كسي جاي شيث بود خيلي مسائل را مي‌فهميد و آرزو مي‌كنم او هم فهميده باشد و خالصانه به تيم كمك كند. اما از اين به بعد هر كسي باعث كند شدن حركت قطار پرسپوليس شود او را كنار مي‌گذارم.
دايي در پايان گفت: متاسفانه امروز شرايط به گونه‌اي بود كه نتوانستم اخبار رسانه‌ها را دنبال كنم اما اينكه رسانه‌ها از رفتن من ناراحت شده بودند، نشانه لطف آن‌هاست و از آن‌ها تشكر مي‌كنم. من پاي حق ايستاده‌ام و از اين به بعد هم خواهم ايستاد و سعي مي‌كنم اشتباهات گذشته‌ام را نيز برطرف كنم
 
گردآوري :گروه اينترنتي تاجريان

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب