هنري

تصميم سخت كارگردان «مختارنامه» پيرامون چگونگي به تصوير كشيدن چهره حضرت ابوالفضل(ع)
دوشنبه 6 دي 1389 - 8:00:43 AM
  بزرگنمایی:

كارگردان مجموعه تلويزيوني «مختارنامه» با بيان اينكه من هنوز تصميمي مبني بر حذف بخش‌هاي مربوط به حضرت ابوالفضل(ع) نگرفته‌ام، گفت: اين امر مسئله ساده‌اي نيست و بايد مديريتش كنيم، بايد شرايطي پيش بياوريم كه انشاءا... بتوانيم به بهترين شكل آن را منعكس كنيم.
داوود ميرباقري درباره آخرين تصميمات گرفته شده پيرامون چگونگي به تصوير كشيدن چهره حضرت ابوالفضل(ع) گفت: اين امر مسئله ساده‌اي نيست و بايد مديريتش كنيم. بايد شرايطي پيش بياوريم كه انشاءا... بتوانيم به بهترين شكل آن را منعكس كنيم.
وي ادامه داد: اين بخش‌هاي سريال زحمتي است كه كشيده شده و نمي‌شود كه با بوجود آمدن يك جريان، كل آن را ناديده بگيريم.ميرباقري در پاسخ به اين سوال كه آيا اين بخش‌ها حذف خواهند شد؟ تصريح كرد: من چنين تصميمي را تا به اين لحظه نگرفته‌ام.
كارگردان مجموعه تلويزيوني «مختارنامه» همچنين درباره نوراني كردن چهره حضرت ابوالفضل(ع) نيز اظهار داشت: آن هم بحثي است و فعلا يك گزينه‌هايي هست تا ببينيم مسير بحث‌ها و جريان‌ها به چه سمتي پيش مي‌رود. فعلا هم هفت الي هشت هفته به پخش بخش‌هاي مربوط به حضرت ابوالفضل(ع) مانده است.
وي همچنين در پاسخ به اين سوال كه آيا از شيوه‌هاي جديد و نويي براي به تصوير كشيدن چهره حضرت ابوالفضل(ع) استفاده خواهيد كرد؟ ‌پاسخ داد: الان من چيزي نمي‌توانم بگويم. در حال حاضر ما درگير يكسري مباحث خيلي پيچيده هستيم و بايد ببينيم سرانجامش چه مي‌شود و ببينيم اين امكان به ما داده مي‌شود كه به شكل خلاقانه‌تري با آن برخورد كنيم يا خير و هنوز اين مسئله خيلي باز نشده است كه با چه شيوه‌اي با آن مواجه شويم.

قضاوت در مورد «‌مختارنامه‌» بر عهده مردم است
كارگردان ‌مختارنامه‌ حواشي و صحبت‌هايي را كه همزمان با پخش اين سريال مطرح شده، طبيعي دانست و قضاوت اصلي را به عهده مردم گذاشت.
ميرباقري‌ در حاشيه مراسم افتتاح نمايشگاه عكس ‌مختارنامه‌ نيز گفت: سعي شده هر فردي كه در تهيه و ساخت اين سريال نقش داشته، با نام بردن از او در تيتراژ كار، به نوعي تقدير شود.
وي درمورد مسائلي كه همزمان با پخش مجموعه تلويزيوني ‌مختارنامه‌ مطرح شده، اظهار داشت: تا پخش اين مجموعه تلويزيوني تمام نشود هيچ صحبتي در اين رابطه نخواهم داشت. هميشه در كنار پخش هر اثر تلويزيوني يك سري حواشي مطرح است و در مورد مختارنامه، هيچ كدام از عوامل و دست اندركاران مجموعه نمي توانند،‌ در مورد اين مسائل كاري بكنند ولي در نهايت قضاوت اصلي با مخاطبان و مردمي است كه اين سريال را مي‌بينند.
مراسم افتتاحيه نمايشگاه عكس ‌مسعود پاكدل‌ از پشت صحنه سريال ‌مختارنامه‌ عصر شنبه با حضور ‌حميد شاه آبادي‌معاون هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، ‌داود ميرباقري‌ و ديگر عوامل و دست اندركاران سريال در تالار وحدت برگزار شد.
نمايشگاه عكس منتخب مجموعه تلويزيوني «‌مختارنامه‌» از 4 دي تا 10 بهمن سال جاري در تالار وحدت برپا مي‌شود.


 گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: فارس/ ايرنا/باني فيلم
 
مطالب مرتبط:

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب