ورزشي

تغيير نام ليگ برتر؛"رياست جمهوري" جابگزين "خليج فارس" مي شود؟!
سه شنبه 14 دي 1389 - 9:35:58 AM
  بزرگنمایی:

در حالي که تنها مرجع تصميم گيرنده در مورد ليگ برتر و جام حذفي فدراسيون فوتبال است و نام ليگ برتر که همان خليج فارس است را فدراسيون فوتبال انتخاب کرده ، سازمان ليگ پيشنهاد تغيير نام جام حذفي را به سازمان تربيت بدني ارسال کرده است.
خبري که از سوي سايت ها منتشر شده حاوي حقايق مهمي است :"از سوي عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ برتر پيشنهاد برگزاري فصل آينده مسابقات فوتبال ليگ حرفه اي باشگاه هاي کشور به سازمان تربيت بدني مطرح شده و قرار است اين سازمان در اين باره اعلام نظر کند.
با توجه به برگزاري مسابقات ليگ برترتحت عنوان\"جام خليج فارس\" به نظر مي رسد تغيير نام مسابقات ليگ برتر امکان پذير نباشد اما امکان تغيير نام مسابقات جام حذفي به نام جام رياست جمهوري وجود دارد.
قرار است سازمان تربيت بدني با بررسي تمامي جوانب درباره تغييرنام يکي از مسابقات مهم فوتبال کشور به جام رياست جمهوري تصميم گيري و آن را به سازمان ليگ اعلام کند."
شايد دليل اين نحوه انتشار خبر عدم موافقت فدراسيوت فوتبال با تغييرنام جام حذفي و يا حتي ليگ برتر باشد.از خبر منتشر شده بر مي آيد که مقامي بلند پايه از مسوولان فوتبال انتظار داشته نام ليگ برتر را از خليج فارس به جام رياست جمهوري تغيير دهند.
اين درخواست احتمالا دليل اصلي عزيزمحمدي براي رسانه اي کردن خبر است تا از تغيير نام ليگ برتر فرار کند.
نکته مهم اين جاست که پيشنهاد تغيير نام جام حذفي قبل از اين هم مطرح شده بود و اتفاقا سازمان ليگ هم پيشنهاد دهنده بود اما تا امروز اين تغيير رخ نداده که نشان مي دهد سفارش دهنده علاقه اي به جام حذفي براي اين نام ندارد.
از قرار مشکل اساسي براي تغيير نام ليگ برتر به جام رياست جمهوري نام خليج فارس است . از قرار معلوم عزيزمحمدي که تمايلات سياسي اصول گرا هم دارد حاضر نيست بار تغيير نام خليج فارس به رياست جمهوري را به دوش بکشد و به همين دليل در غالب پيشنهاد دادن به سازمان ورزش توپ را به زمين سعيدلو انداخته است.

گردآوري: گروه اينترنتي تاجريان
منبع: جهان ورزش

استفاده از این مطلب با درج نام نویسنده و ذکر منبع بلامانع است.
  سایر مطالب