درباره ما

تاجریان؛ تبلور اندیشه ها، جلوه رویاها، یادگیری ایده های نو
نظر به توسعه روز افزون اینترنت، پایگاه اطلاع رسانی «تاجریان» در ابتدا با هدف انتشار مقالات و آثار شخصی علیرضا تاجریان بعنوان نویسنده و روزنامه نگار راه اندازی شد. (  اطلاعات بیشتر)
استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان از سایت و نظرات ارزشمند آنان، مدیریت سایت را بر آن داشت تا در راستای ایجاد فضایی سالم جهت استفاده بهینه و مفید از تکنولوژی روز دنیا (اینترنت)، اهداف پایگاه اطلاع رسانی «تاجریان» را توسعه دهد تا امکان تبلور اندیشه ها، جلوه رویاها و یادگیری ایده های نو فراهم آید. 
 
 اهداف پایگاه اطلاع رسانی تاجریان
 
1- تبلور اندیشه ها: 
پایگاه اطلاع رسانی تاجریان به مثابه مرجعی برای اهل اندیشه و مرکزی برای تفکر خلاق در نظر دارد با جمع آوري و توليد انديشه هاي برتر در حوزه هاي گوناگون و استفاده از قابليت هاي گسترده دنياي مجازي، تبديل به يكي از مراجع اصلي صاحبان انديشه گردد. برای دستیابی به چنین هدفی در گام نخست برای گردآوری مقالات و مطالب متنوع، جذاب و مفید، گروه اینترنتی تاجریان تشکیل شد و در گام بعدی امکان عضویت در سایت برای کاربران فراهم گردید (در دست ساخت) تا اعضا بتوانند اندیشه ها و مطالب مورد علاقه خود را در موضوعات متنوع با نام دلخواه خودشان ثبت کرده، نظرات دیگران را دریافت نمایند و امکان استفاده از خدمات ویژه سایت را داشته باشند.
2- جلوه رویاها:
آن چه ديروز يك رويا بود،امروز يك واقعيت است و آن چه امروز يك روياست، فردا به واقعيت خواهد پيوست.
پایگاه اطلاع رسانی تاجریان می خواهد همچون معلمی مفرّح باشد تا با تصاویر رنگی درون و ادراک مسرت انگیزش، به سوی سرزمین افسانه و رویا راهی بسازد، می خواهد همچون قصه گو، شاعر، نویسنده و هنرمندی شگفت باشد تا به فراسوی واقعیت ها و محدودیت های زندگی، به جایی سرشار از شایدهای باور نکردنی قدم بگذارد و به مخاطبان خود پر پرواز هدیه دهد تا بدانجا پر بکشند.  
3- یادگیری ایده های نو:
 شروع یک کسب و کار موفق و یا پیشرفت در یک کسب و کار با سابقه در برابر رقبا حاصل ایده های نو است و همه کسب و کارها براي حرکت رو به جلو در کنار رقيبان نيازمند ايده ها و روش هاي جديد براي توسعه و بهينه سازي هستند.
پایگاه اطلاع رسانی تاجریان، دریچه ای به سوی ایده های نو در زمینه های مدیریت، کارآفرینی، تجارت الکترونیکی و تبلیغات اینترنتی است و قصد دارد در گام نخست با آموزش ایده های نو، خلاقیت کاربران بویژه مدیران و کارآفرینان را در خلق ایده ها و افکار نو در کسب و کار تقویت نمایید و در گام بعد امکان اجرای ایده های آنان را داشته باشد. 
  سایر مطالب